Новини

Місцеві ради продовжують підтримувати законопроект №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси»

28 Травня 2017

Волинська обласна рада на засіданні 12 квітня 2017 року прийняла рішення про звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо пришвидшення розгляду та прийняття проекту Закону України № 1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

Рішення Волинської обласної ради, опубліковане на її офіційному сайті.

Рішення Волинської обласної ради, опубліковане на її офіційному сайті.

Окрім цього, представниками Національного корпусу було ініційовано прийняття звернення щодо підтримки законопроекту 1135-1 у Великоберезнянському районі Закарпатської області.

Так, рішенням від 16 березня 2017 року Великоберезнянська районна рада також прийняла звернення до керівництва держави з метою прискорити розгляд та сприяти швидшому прийняттю проекту Закону “Про цивільну зброю та боєприпаси”.

Рішення Великоберезнянської районної ради

Раніше такі звернення до керівництва держави вже направили: Київська обласна радаЗапорізька обласна радаКиївська міська радаЧеркаська міська радаЧеркаська обласна радаЛуцька міська радаЛьвівська міська рада та рада міста Вараш.

Нагадаємо, що за результатами конференції «Зброя – твоє право. Захист – твій обов’язок», яка відбулася 26 січня в Києві, Національним Корпусом та Українською Асоціацією Власників Зброї було направлено звернення до голів усіх інших обласних рад з метою ініціювати прийняття ними рішень про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України із вимогою якнайшвидше розглянути та прийняти проект Закону “Про цивільну зброю та боєприпаси”.