Правова інформація

Ці умови автоматично набувають чинності в мить, коли відвідувач звертається до сайту uavz.org

  1. Сайт uavz.org – є офіційним сайтом ВГО «Українська асоціація власників зброї»
  2. Сайт uavz.org призначений виключно для ознайомлювання з його матеріалами. Сайт не є офіційним джерелом законодавчих, нормативних чи інших документів.
  3. Сайт uavz.org, його Адміністрація та розробники не займаються продажем і виготовленням будь-якої зброї чи боєприпасів, а також не заохочують до будь-якої форми насилля.
  4. Адміністрація сайту uavz.org не завжди поділяє думки авторських матеріалів і думки авторських коментарів.
  5. Відвідуючи сайт uavz.org, користувач автоматично погоджується з тим, що він одноосібно відповідатиме за використання інформації, яка розміщена на сайті, задля будь-якої цілі.
  6. Ні за яких обставин сайт uavz.org, його Адміністрація та розробники не відповідальні перед будь-якою стороною за будь-який прямий, непрямий, матеріальний (майновий), моральний, особистий, побічний збиток, у тому числі за будь-яку упущену вигоду, припинення діяльності, втрату даних, а також за заподіяну шкоду життю (включно зі смертю) та здоров’ю через будь-яку використану інформацію, що розміщена на сайті uavz.org, чи на інших ресурсах, які мають гіперпосилання на сайт uavz.org.
  7. Авторські права на матеріали, що публікуються на сайті uavz.org є власністю їх авторів. Матеріали, що підготовленні Адміністрацією сайту uavz.org, є власністю Адміністрації.

Якщо вами виявлено на сайті текст або зображення, автором або правовласником якого ви є, зв’яжіться з нами: office@uavz.org
За вашою вимогою, ми вилучимо матеріал або розмістимо інформацію про його правовласника.

Використання матеріалів поза мережею Інтернет:

Передрук, копіювання та використання матеріалів сайту uavz.org в друкованих, електронних чи інших засобах масової інформації допускається лише з письмової згоди Адміністрації сайту!

Використання матеріалів в мережі Інтернет:

Адміністрація сайту дає згоду на використання будь-яких матеріалів сайту uavz.org на сайтах і сторінках мережі Інтернет, за умови, що буде розміщено гіперпосилання на головну сторінку https://uavz.org/, яке відкрите для пошуковиків (без nofollow і без noindex, без редиректа і не вставлена через фрейм, і т.п.), або на оригінал статті з обов’язковим посиланням на автора матеріалу, якщо його зазначено.

Передрук, копіювання будь-якої інформації з сайту допускається тільки за принципом «як є», тобто без змін.

Будь-яке комерційне використання матеріалів сайту категорично заборонено!

Якщо Ви не згодні з вказаними тут вимогами, попередженнями та обмеженнями, будь ласка, поверніться на ту сторінку, звідки ви потрапили на цей сайт, та видаліть всю отриману з сайту інформацію.

Адміністрація сайту uavz.org залишає собі право на свій розсуд змінювати ці Вимоги в будь-який час без попереднього чи / або подальшого повідомлення користувачів.

Користувач особисто відповідає за інформування самого себе стосовно можливих змін у Вимогах.

Якщо користувач продовжує використовувати сайт uavz.org після будь-яких змін у Вимогах, то це означає згоду користувача з такими змінами.