Користуйся перевагами членства


У цій публікації ми вирішили зібрати найпоширеніші запитання, щодо переваг членства в Українській асоціації власників зброї.

Для чого мені приєднуватись до УАВЗ?

Перш за все, ви стаєте членом єдиної в країні профільної асоціації, яка послідовно веде боротьбу за надання законодавчого статусу обігу зброї в Україні та право українців володіти зброєю самозахисту.
З останньою редакцією нашого законопроєкту, зареєстрованого у ВРУ, можна ознайомитись тут.

Сплачуючи членські внески, ви робите свій особистий вагомий внесок у нашу справу, що в свою чергу надає нам можливість здійснювати свою діяльність та бути політично незалежними.

Що означає участь у програмі лояльності?

Наразі триває новорічний розіграш призів серед членів УАВЗ.

Чи допомагає Асоціація в оформленні дозволів на зброю?

Так. Звернувшись до консультантів нашого Call-центру ви отримаєте докладну інформацію, у зручному для вас вигляді (усно або письмово), щодо процедури оформлення або продовження дозволу на зброю, пакету необхідних документів, адреси та годин роботи вашого відділу дозвільної системи.

Наші юристи супроводжуватимуть вас консультаційно протягом всього процесу оформлення дозволу.

Чи допоможете мені обрати зброю?

Персонал наших магазинів-партнерів із задоволенням проконсультує Вас, як члена Асоціації, та допоможе обрати необхідну зброю.

Чи має Асоціація знижки в зброярських магазинах?

Так, наші магазини-партнери надають знижки членам Асоціації на придбання зброї, набоїв, амуніції тощо.

Наскільки це суттєво, можемо розглянути на прикладі: ви вирішили придбати помпову рушницю, що коштує на сьогодні від 6000 грн. Щонайменше вам знадобиться придбати до неї 100 патронів. Вартість 1-го патрону – 15 грн. Купуючи все це в наших магазинах-партнерах, як член УАВЗ, ви отримаєте знижку 10% та заощадите 750 грн.

Хочу навчитися вправно володіти зброєю. Асоціація може допомогти?

Так. Ми побудували міцні партнерські стосунки з найкращими стрілецькими клубами та інструкторами.

Серед заходів наших партнерів ви зможете обрати семінар або тренування на свій смак – від навичок рукопашного бою до володіння будь-яким видом стрілецької зброї та отримати від 10 до 20 відсотків знижки від вартості курсів.

Чи проводить Асоціація заходи для своїх членів?

Асоціація активно впливає на формування громадської думки та підвищення збройової культури в Україні. Одним з напрямків такої діяльності є проведення різноманітних тематичних заходів для членів асоціації та ЗМІ.

Зокрема, наш традиційний щорічний захід – GUN OPEN DAY – користується заслуженою популярністю серед членів Асоціації.

Стати членом Асоціації