Новини

Рівненська обласна рада підтримала законопроект №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси»

12 Червня 2017

Під час пленарного засідання Рівненська обласна рада звернулася до керівництва держави з проханням пришвидшити прийняття та впровадження законопроекту №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

Ініціаторами втілення такого рішення стали заступник голови облради свободівець Олексій Бучинський, а також представники “Національного корпусу” та “Української асоціації власників зброї”.

Причиною прийняття рішення стала стурбованість зростанням рівня злочинності в країні та на Рівненщині зокрема. Лише минулоріч в області обліковано 12016 злочинів, що на 8,3 відсотка вище, аніж у 2015.

Конституція України гарантує громадянам права на захист життя від посягань, безпеку людини та непорушність приватної власності. Зареєстрований у Верховній Раді законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси” надасть громадянам можливість захистити ці невід’ємні права.

“Держава повинна дозволити простим людям мати можливість самим захистити себе, своїх рідних та своє майно від протиправних посягань, як це прийнято в багатьох розвинених і демократичних країнах. Окрім того в умовах ведення російсько-української війни на Донбасі цей законопроект важливий ще й для захисту колективних прав та збереженню територіальної цілісності і недоторканості кордонів України”, – зазначив свободівець Олексій Бучинський.

Також Олексій Бучинський наводить ще один вагомий аргумент на підтримку легалізації короткоствольної зброї. З прийняттям відповідного законодавства цивілізований вільний обіг зброї зможе побороти значне зростання “чорного” ринку.

За результатами голосування більшість депутатів підтримали спільний проект націоналістів та зброярів та направили його на розгляд Президенту України, Кабінету міністрів та Голові Верховної Ради.

Раніше такі звернення до керівництва держави вже направили: Київська обласна радаЗапорізька обласна радаКиївська міська радаЧеркаська міська радаЧеркаська обласна радаЛуцька міська радаЛьвівська міська рада та рада міста Вараш.