Новини

Полтавська міська рада підтримала законопроект №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси»

18 Вересня 2017

Полтавська міська рада на засіданні 15 вересня 2017 року прийняла рішення про звернення депутатів міської ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо важливості прийняття Закону України “Про цивільну зброю та боєприпаси”.

Відповідне рішення було прийнято за ініціативи представників ВО “Свобода” та Національного Корпусу. Під час засідання було зазначено про законодавчий вакуум у питанні регулювання обігу зброї та наголошено на важливості прийняття відповідного рішення, оскільки 10 серпня на пляжі Дублянщини у Полтаві сталася стрілянина, внаслідок якої загинув чоловік, а декілька осіб та дитина отримали поранення.

Текст звернення Полтавської міської ради
Текст звернення Тернопільської міської ради

Також, публікуємо тексти аналогічних звернень Тернопільської міської та обласної рад, які були направлені за результатами конференції «Зброя – твоє право. Захист – твій обов’язок», яка відбулася 26 січня в Києві.

Текст звернення Тернопільської обласної ради 1
Текст звернення Тернопільської обласної ради 1
Текст звернення Тернопільської обласної ради 1
Текст звернення Тернопільської обласної ради 1

Раніше такі звернення до керівництва держави вже направили: Київська обласна рада, Запорізька обласна рада, Київська міська рада, Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада, Луцька міська рада, Львівська міська рада, рада міста Вараш, Волинська обласна рада, Рівненська обласна рада, Вінницька обласна рада, Великоберезнянська районна рада.