Новини

Міська рада міста вільних людей Вараш підтримала законопроект №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси»

05 Вересня 2016

30 серпня 2016 року депутати міської ради міста Вараш, Рівненської області проголосували за ініціативу про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України підтримати законопроект № 1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси».

«В усіх кращих правових системах ліберальних країн основною цінністю визнається життя людини. Українцям таке право гарантоване частиною 2 статті 27 Конституції України, згідно з якою громадянин має право на захист власного життя від протиправних посягань.Більше того, статтею 36 Кримінального кодексу України передбачено, що людина має право на застосування зброї для захисту свого життя та здоров’я, а також житла. Отже держава в якій всі рівні перед законом, просто зобов’язана створити дієві механізми та умови для ефективного здійснення такого захисту.», – заявив ініціатор звернення депутат від ПП «Сила людей» Сергій Денега.

Проект звернення

При прийнятті даного рішення депутатський корпус приємно вразив своєю одностайністю. Це вказує на розуміння делегатів громади всю серйозність питання, а також їхню турботу за життя та добробут членів громади що ввірили їм свої повноваження.

На думку народних обранців, держава зобов’язана покласти край цій суто радянській правовій традиції недовіри до власного народу, що склалася навколо цивільного обігу зброї та була несвідомо успадкована незалежною Україною.

Вільні люди мають зброю і право застосовувати її для захисту!

Нагадаємо, що таке звернення до глави держави вже підписали: Запорізька обласна рада, Київська міська рада, Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада, Луцька міська рада та Львівська міська рада.