Публікації

Зброя. Розмова Андрія Шараскіна та Георгія Учайкіна

01 Травня 2022

Питання володіння та зберігання зброї зараз є одним з найактуальніших у теперішніх реаліях нашої країни. В мирний час велика кількість зброї у населення вважалось небезпечним, але зараз, у військовий час, це засіб для оборони себе, рідних та країни.

Люди зараз беруть найголовніше – відповідальність за стримування агресії, відсіч ворогу. Беруть відповідальність за всю країну.
Власники зброї взяли свою зброю і, не очікуючи жодних команд, вийшли туди, де вони знаходилися, і почали стежити за спокоєм та порядком. Вони утворили живий організм, який практично сам себе забезпечує та все контролює, як певна неурядова організація вільних та свідомих громадян.

Станом на сьогодні важливо закріпити:

1️⃣Що ми будемо робити з автоматичною зброєю, яка є в населення.
2️⃣Врегулювати питання подальшого функціонування всіх ДФТГ, ТРО, об’єднати в єдину схему.

Ми знаємо, що злочин – роззброювати українців, які власними силами змогли побудувати потужну систему. Зараз не діє правовий режим цивільного часу, тому всі інструкції, закони, що діяли в мирний час, не працюють.❗️До Кримінального кодексу внесено статтю 111-1, яка визначає кримінальне покарання за посягання колаборантів на національну безпеку, зокрема, у вигляді надання допомоги агресору у веденні бойових дій проти добровольчих формувань, які самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
Тобто, дії правоохоронних органів, спрямовані на вилучення отриманої у законний спосіб зброї, зокрема, у добровольчих формувань, можуть трактуватися як діяння, направлені на зниження обороноздатності, проти національної безпеки.Все має працювати на перемогу!

✅Бути дисциплінованим.
✅Виконувати ті функції, які зазначив командир
✅Дотримуватися техніки безпеки
✅Вдосконалюватися, готуватися до складних часів і до тривалої боротьби.

Зараз ми точно знаємо, що наше завдання – не пропустити ворога, знищувати його на кожному відповідальному напрямку; тож питання зброї буде актуальним для країни, яка стоїть на фронтирі; для країни, яка не поміняє свого сусіда; для країни, яка визначилася практично в повному складі з тим, хто вона, які у нас предки та що ми хочемо бачити у майбутньому.

Андрій Шараскін (Народний депутат України IX скликання, командир роти кіборгів, режисер) та Георгій Учайкін (Голова Наглядової ради “Української асоціації власників зброї”) розмовляють на тему, яка хвилює кожного.

Розмова відбулася 30 березня.

Стати членом УАВЗ