Новини

Зауваження та пропозиції до проекту Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї». Оновлюється

27 Лютого 2020

Шановне товариство.

Протягом останнього тижня на всіх профільних інтернет ресурсах та у соціальних мережах відбувалося обговорення запропонованої  Комітетом ВРУ «З питань правоохоронної діяльності» власного бачення об’єднаної версії законопроектів «Про зброю» 1222 та 1222-1.

Проект Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї» викликав великий суспільний резонанс і отримав цілу низку зауважень з боку усієї зброярської спільноти без винятку.

Нам вдалося систематизувати всі обґрунтовані зауваження та пропозиції з боку власників зброї, які були висловлені під час громадського обговорення і викласти їх у вигляді таблиці.

Також, ми частково отримали копії зауважень та пропозицій, що були надіслані на адресу Комітету з боку юридичних осіб, проте деякі з них ще надходять, тому публікація оновлюватиметься.

Нагадуємо вам, що засідання Робочої групи з розробки та напрацювання проекту Закону про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї відбудеться 2 березня 2020 року з 15-ї до 17- ї години, за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3а, к. 727 (зал засідань).

*****

1. Зауваження та пропозиції від ВГО «УАВЗ» за результатами громадського обговорення серед власників зброї та членів УАВЗ зокрема.

*****

2. Зауваження до проекту Закону «Про обіг цивільної зброї та боєприпасів до неї» народного депутата України Фріса І.П.

*****

3. Зауваження та пропозиції від ГО «Всеукраїнське об’єднання спеціалістів безпеки”

*****

4. Зауваження та пропозиції від ГО “Українська асоціація оборонної стрільби”

*****

5. Зауваження та пропозиції від ГО “Асоціація мисливців та стрільців “Біг Кет”

*****

6. Зауваження та пропозиції від ТОВ “СТВОЛ”

*****

7. Зауваження та пропозиції від ГО “ФЕДЕРАЦІЯ 3-Д СТРІЛЬБИ З ЛУКА”

Оновлюється.

У цій статті: