Новини

Запит до Адміністрації Президента: Хто володіє нагородною зброєю в Україні?

14 Березня 2014
Адміністрація Президента України

З огляду на те, що МВС у своїй відповіді на наш Запит на отримання публічної інформації щодо нагородної зброї порадило нам звернутися до Адміністрації Президента України, ми спрямували до АП відповідного листа.

Нагадаємо яка власне нас цікавить інформація.

1. Інформація щодо кількості осіб, що отримали державну нагороду відзнака «Іменна вогнепальна зброя» та зареєстрували її в органах внутрішніх справ в порядку, визначеному чинним законодавством України, у період з дати прийняття Указу Президента України від 29 квітня 1995 року № 341/95 «Про заснування відзнаки Президента України «Іменна вогнепальна зброя», тобто з 29.04.1995 року по сьогоднішній день.

2. Інформація про персональний склад осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та посади, що отримали державну нагороду відзнака «Іменна вогнепальна зброя» та зареєстрували її в органах внутрішніх справ в порядку, визначеному чинним законодавством України, у період з дати прийняття Указу Президента України від 29 квітня 1995 року № 341/95 «Про заснування відзнаки Президента України «Іменна вогнепальна зброя», тобто з 29.04.1995 року по сьогоднішній день.

Хочемо попередити усіх незацікавлених в оприлюднені цієї інформації осіб, що ми все одно її отримаємо.

Від Адміністрації Президента України ми отримали таку відповідь: