Новини

Незручні питання до СБУ, МВС та офісу Президента України

30 Липня 2020

23 липня СБУ провело масштабну спецоперацію із затримки членів організованого злочинного угруповання, що здійснювала свою діяльність під керівництвом харківського кримінального авторитету Князя (Вадим Казарцев), який свого часу був засуджений за навмисне вбивство. 

У засобах масової інформації опинився цікавий документ, який свідчить про те, що Вадим Казарцев (Князь) володіє чималим арсеналом зареєстрованої вогнепальної зброї, зокрема пістолетом (нарізним) CZ 75 SP-01, А №765788, дозвіл №2769 від 13.04.2011.

Оскільки загальновідомо, що продаж короткоствольної нарізної вогнепальної зброї в Україні заборонено, цілком очевидно, що цей пістолет міг опинитися у розпорядженні «Князя» лише як нагородний.

Ми звернулися до СБУ з проханням перевірити наявну інформацію, щодо нагородження Вадима Казарцева (кримінальний авторитет «Князь») пістолетом CZ 75 SP-01, а також повідомити наступне: 

– яким відомством була здійснена нагорода; 

– за які «видатні досягнення» чи «заслуги» був нагороджений пістолетом Вадим Казарцев та хто готував документи на подання; 

– яким чином та ким був імпортований зазначений пістолет в Україну.

Такі самі запити були нами надіслані до МВС та офісу Президента України.

Нагадуємо, що облік нагородної зброї МВС не ведеться, про що свого часу повідомив міністр Аваков.

Стати членом УАВЗ