Новини

Запит до МВС: Хто володіє нагородною зброєю в Україні?

28 Лютого 2014
МВС

Увага української та світової зброярської спільноти прикута до ухвалення в Україні Закону “Про зброю” та відповідних змін до Конституції України.

Доля ініційованих Українською асоціацією власників зброї законодавчих ініціатив залежить від народних депутатів України.

Нам добре відомо, що багато хто з народних депутатів володіє нагородною зброєю (пістолетами) в той час, коли пересічні громадяни позбавлені такого права.

Саме тому, ми надіслали до МВС України Запит на отримання публічної інформації, з проханням у строк, визначений Законом № 2939-VІ, надати наступну інформацію:

1. Інформацію щодо кількості осіб, що отримали державну нагороду відзнака «Іменна вогнепальна зброя» та зареєстрували її в органах внутрішніх справ в порядку, визначеному чинним законодавством України, у період з дати прийняття Указу Президента України від 29 квітня 1995 року № 341/95 «Про заснування відзнаки Президента України «Іменна вогнепальна зброя», тобто з 29.04.1995 року по сьогоднішній день.

2. Інформацію про персональний склад осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та посади, що отримали державну нагороду відзнака «Іменна вогнепальна зброя» та зареєстрували її в органах внутрішніх справ в порядку, визначеному чинним законодавством України, у період з дати прийняття Указу Президента України від 29 квітня 1995 року № 341/95 «Про заснування відзнаки Президента України «Іменна вогнепальна зброя», тобто з 29.04.1995 року по сьогоднішній день.

Сподіваємось, що оприлюднення вищезгаданної інформації допоможе народним обранцям належним чином поставитись до одвічних прав українців на захист власного життя, приватної власності, конституційного ладу та територіальної цілісності країни.

У цій статті: