Новини

Онлайн-опитування “Про обіг вогнепальної зброї серед цивільного населення” в «Дія»

25 Травня 2022

МВС запустило в застосунку державних послуг «Дія» онлайн-опитування “Про обіг вогнепальної зброї серед цивільного населення”.

Незадовго до вторгнення росії в Україну, а саме 23 лютого 2022 року, парламент зробив велику помилку, проголосувавши у першому читанні за законопроєкт №5708яким зброя самозахисту заборонена.

Але вже 24 лютого депутати зрозуміли помилку та обіцяли в найкоротший строк ухвалити Закон з правками від фахівців Асоціації.

Та раптом Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вирішив запитати думку українців щодо цього питання.

***

Коментар Голови УАВЗ Георгія Учайкіна:

Прорвало греблю, або про опитування від Дії.

Максимально ввічливо спробую пояснити реальну ситуацію.

Коли 30 років поспіль фахівці попереджали, що вода загрозливо накопичується і час трошки привідкрити шлюзи, щоб не навантажувати споруду – нам казали “Не на часі”.

У якості заперечень наводили якісь аргументи від архитекторів та будівників тієї греблі, а також “дослідження” від соціологів, які були навіть не здатні як слід сформулювати питання.

Ну ок, це ми вже проїхали, але з 24 лютого ми живемо у нових реаліях і треба мужньо визнати – ГРЕБЛЮ ПРОРВАЛО.

Звісно можна ще раз спробувати “поговорити із суспільством”, але від того ситуація не змінеться – воду назад не повернути, а греблю не вдасться відновити у найближчі десятиліття.

Як на мене, доцільно не протистояти стихії, а будувати гідроелектростанцію нижче місця прориву, щоб та вода, яка прибуватиме робила корисну справу.

Ну і не забувати, що вода прибуватиме з кожним днем все активніше.

P.S. В мене Дії нема і заради цієї затєї я її встановлювати не буду, бо все одно розумію невідворотність кінцевого результату. Я ж попереджав, що Автомати Шмайсера видаватимуть з вантажівок, правда? 🙂
Але, якщо хтось хоче на щось там натиснути, натисніть “2”.

***

Проголосувати можна за кілька — у розділі «Послуги» потрібно перейти до «Опитування» та вибрати 1 із 3 запропонованих варіантів, який варіант володіння зброєю ви вважаєте доречним?

  • Для спеціальних потреб
  • Для особистого захисту
  • Я проти

Опитування триватиме 7 днів. Взяти участь можуть тільки повнолітні користувачі мобільного застосунку «Дія».

Також нагадаємо, результати опитування 2021 року та результати опитування 2022 року, які проводились на замовлення УАВЗ та нещодавне опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Стати членом УАВЗ