Новини

Комітет ВРУ з питань правоохоронної діяльності зареєстрував проекти постанов по законопроектам “Про зброю” (1222 та 1222-1)

15 Січня 2020

Сьогодні Комітетом з питань правоохоронної діяльності було зареєстровано проекти постанов про направлення на повторне перше читання законопроектів “Про зброю” (№1222 та 1222-1).

Таким чином Комітет дотримується домовленостей, досягнутих під час засідання 18 грудня – направити обидва законопроекти на доопрацювання результатом якого, повинен стати спільний законопроект, підготовлений авторами законопроектів №1222 та 1222-1.

Проекти постанов по законопроектам “Про зброю” (1222 та 1222-1)


Нагадуємо, що саме на засіданні Комітету 18 грудня, керівник робочої групи народний депутат Олександр Дануца зробив окремий наголос на тому, що серед ключових вимог до нового законопроекту має бути врегульовано право громадян на володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю.

Швидше за все, Верховна Рада зможе прийняти ці Постанови вже під час наступної сесії, яка розпочнеться на початку лютого.

Вже тоді, полем бою за право на збройний захист знову стане Комітет з питань правоохоронної діяльності, де автори законопроекту 1222 відстоюватимуть принципові для власників зброї положення в процесі підготовки нового законопроекту “Про зброю”.

Безумовно, подальша доля майбутнього Закону “Про зброю” залежить від цілої низки факторів, але варто зазначити, що розгляд “зброярського питання” ще ніколи не заходив так далеко.

Просимо всіх зацікавлених поширювати інформацію, вести просвітницьку діяльність, а головне нагадувати депутатам з партій “Слуга народу” та “Голос” про їх передвиборчі зобов’язання законодавчо врегулювати обіг зброї в Україні.

Разом переможемо!

У цій статті: