Публікації

Власники зброї vs МВС. Компроміс чи консенсус?

04 Березня 2020

3 березня 2020 року в студії D1 Channel (м. Дніпро) відбувся ефір програми «Точка дотику» темою якої, була ситуація навколо ухвалення довгоочікуваного Закону України «Про зброю».

В студії зібралися як прихильники, так і критики згаданого закону. 

Згодом до ефіру  приєднався спікер Української асоціації власників зброї Веніамін Тимошенко, який розповів, що відбувалося на останньому засіданні Робочої групи у комітеті Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. 


Дискусія вийшла живою та насиченою, присутні висловлювали слушні і критичні думки, які свідчать про те, що українське суспільство зріле і розсудливе, яке вже давно випередило в своєму розвитку політичні та владні еліти, які продовжують нав’язувати суспільству маніпулятивні тези про неготовність України та українців до надважливої реформи суспільних відносин.

Компроміс – це врахування інтересів однієї сторони за рахунок інтересів іншої, консенсус – це рішення в інтересах всіх сторін.

У даному випадку, пропонуємий компроміс – це обмеження права громадян на збройний самозахист на користь «монополії на насилля» МВС.

Натомість можливий лише консенсус, який призведе до нових суспільних відносин. 

Ввічливість, повага та безпека повинні стати нормою в українському суспільстві.