Новини

Відкрите звернення до Президента України Петра Порошенка з нагоди Дня Конституції

25 Червня 2014

Вельмишановний пане Президенте. 

Події останніх місяців виявили глибокі прогалини у системі безпеки України, а за певними напрямками – катастрофічний стан справ. Зокрема, ми можемо констатувати, що нині держава практично втратила контроль за обігом зброї серед населення, і очевидно, така ситуація буде погіршуватись. 

Це несе прогнозовані загрози безпеці громадян та спокою в країні у майбутньому.

Тому сьогодні питання легального володіння зброєю законослухняними громадянами є питанням збереження життя українців. Ми рішуче наполягаємо: влада має розглянути і, нарешті, ухвалити Законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси” та зміни до ст. 27 Конституції України. Часу для зволікання більше немає.

Пане Президенте, Ви маєте можливість зробити історичний крок – повернути громадянам України невід’ємні права та свободи, яких вони були позбавлені комуністичним та антиукраїнським режимами. Саме за ці права та свободи гинули та продовжують гинути українські патріоти.

Йдеться про гарантоване кожному громадянинові Конституцією України право на захист свого життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших людей, житла та власності, конституційних прав і свобод – наразі можливості практичної реалізації цих прав у нас відсутні.

Ми вимагаємо надати нам легітимні можливості для захисту цих основоположних цінностей, а також для захисту від узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України – в тому числі, й за допомогою вогнепальної зброї. 

Водночас, держава має жорстко контролювати володіння та використання зброї – і Закон України “Про цивільну зброю і боєприпаси” створить засади для реалізації як права, так і відповідальності.

З огляду на зазначене вище, просимо Вас терміново створити робочу групу з фахівців, депутатів Верховної Ради України та представників зброярської громади для обговорення Законопроекту “Про цивільну зброю і боєприпаси” та відповідного Проекту змін до ст. 27 Конституції України.

Головним завданням робочої групи має стати якнайшвидша підготовка цих документів до внесення на розгляд Верховною Радою України.

Пане Президенте, у цей вирішальний для України час, український народ висловив Вам безпрецедентну довіру. Закликаємо Вас, в свою чергу, зробити свій історичний внесок в здобуття такої омріяної багатьма поколіннями українців Волі.

Слава Україні!

З повагою,

Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї”

Георгій Учайкін

Оновлено

За чисельними проханнями відвідувачів нашого сайту інформуємо про стан речей на фронті боротьби за Закон про цивільну зброю і боєприпаси.

26 червня, на ім’я Президента України Петра Порошенка був відправлений лист.

Лист Президенту України
Лист Президенту України

1 липня цей лист отримав уповноважений з Адміністрації Президента – пан Леськів.

Повідомлення
Повідомлення

Стосовно того, що роблять народні депутати задля ухвалення Закону — робочі зустрічі з депутатами наразі проводяться, але до 22 липня народні обранці відсутні на робочих місцях.

На нашу думку, у вирішенні питання стосовно Закону “Про цивільну зброю і боєприпаси” має прийняти безпосередню участь Президент України.

Чекаємо на відповідь та чистимо зброю.