Публікації

Від зовнішньої агресії Україну врятує територіальна оборона

22 Червня 2016
Георгій Учайкін

Найбільша помилка у військовому плані за останні два роки – це плутанина з розробкою і впровадженням ешелонованої територіальної оборони України.

Про це в прямому ефірі “Обозревателя” заявив голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

“Навколо нас усі активно впроваджують систему територіальної оборони: Латвія дозволила людям купувати армійські зразки вогнепальної зброї, Естонія нарощує силу добровольчих батальйонів, Польща зараховує 300 тисяч людей у систему територіальної самооборони. З іншого боку – нову військову базу в Ростові починають будувати, на всьому російсько-українського кордоні безперестанку відбуваються якісь навчання армії РФ. Всі наші сусіди швидкими темпами споруджують свої системи ешелонованої територіальної самооборони, готуються відбивати потенційну військову агресію з боку Росії, і тільки ми спостерігаємо з боку і тішимо себе обіцянками, що ось-ось почнемо озброювати людей”, – сказав Учайкін.

Також Г. Учайкін уточнив, що, незважаючи на упущення держави, багато хорошого в цьому напрямку вже зроблено громадянським суспільством України.

“Є система територіальної самооборони, якій і Українська асоціація власників зброї допомагала встати на ноги – це Український Легіон. Це найпотужніша структура з числа цивільних, яка добре розвивається, хлопці активно тренуються, у них до ладу поставлено кілька сотень бійців. І це та база, на основі якої можна вже розвивати територіальну самооборону України”, – підсумував він.

Повну версію відеозапису ефіру за участю Георгія Учайкіна дивіться тут.