Новини

Українська асоціація власників зброї запросила керівництво країни на GUN OPEN DAY

12 Червня 2015

Українська асоціація власників зброї запросила керівництво країни на найбільший в Україні стрілецький захід – GUN OPEN DAY’June 2015.

*  *  *

Президенту України
П. О Порошенку.
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Шановний Петре Олексійовичу.

Останнім часом питання про надання законодавчого статусу обігу зброї в Україні стало актуальним, як ніколи. У суспільства вже немає сумнівів, що необхідно повернути українцям право на захист власного життя, життя оточуючих та захисту країни за допомогою зброї.

Право на захист життя є першим з невід’ємних прав людини. Без дотримання цього права, всі інші права – нічого не варті.

Саме тому, у Статті 27 Конституції України зазначено: «Кожна людина має невід’ємне право на життя. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя. Обов’язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань».

Проте, деякими ЗМІ штучно поширюється інформація, буцімто українське суспільство не готове до такого важливого кроку або має не той менталітет.

Саме тому, від імені Української асоціації власників зброї, запрошуємо Вас відвідати найбільший в Україні стрілецький захід – GUN OPEN DAY, який вже всьоме проводить наша Асоціація.

Під час заходу Ви зможете поспілкуватися з численною спільнотою власників легальної зброї та їхніми родинами, інструкторами, викладачами та особисто переконатися у рівні готовності суспільства до відповідального володіння зброєю.

Маємо надію, що Ваш візит та вільне спілкування зі зброярською спільнотою запевнить Вас у необхідності якнайшвидшого ухвалення Проекту закону про цивільну зброю і боєприпаси (№1135-1).

Захід відбудеться 20 червня 2015 року за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Чкалова, 29 (ССК «Сапсан»).

Початок об 11:00.

З повагою,
Голова наглядової ради
“Української асоціації власників зброї”
Георгій Учайкін

*  *  *

Листи аналогічного змісту були надіслані на адресу: Президента України Петра ПорошенкаПрем’єр-міністра Арсенія ЯценюкаГолови ВРУ Володимира ГройсманаГенерального прокурора України Віктора ШокінаСекретаря РНБО Олександра ТурчиноваМіністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Лист Президенту України