Публікації

Хто не з нами, той НЕ проти нас

15 Січня 2011
Георгій Учайкін

Шановні друзі.

Приводом для цього звернення став аналіз результатів дій та кроків, які роблять наші співробітники, популяризуючи діяльність Асоціації на профільних українських форумах та в інтернет просторі України.

Як виявилось, це досить непроста справа. Наші спроби встановити нормальні стосунки та донести хоча б до озброєної частини населення України цілі та завдання Асоціації іноді викликають непередбачувану реакцію.

Які тільки закиди не лунають на нашу адресу. Серед найбільш розповсюджених і типових є такі:

  • «Все це робиться для того, щоб заробити грошей»
  • «Розкручують власний сайт»
  • «Це проект страхової компанії»
  • «Взагалі, хто вони такі і чому вони не такі, як NRA у Америці».

Безумовно, ми враховуємо те, що за рік нашого існування ми ще не набули необхідної суспільної ваги та відомості, проте, ми робимо все від нас залежне щоб цього досягнути.

Звісно, що всі ті коментарі, прес-конференції та круглі столи, заходи для членів Асоціації, які ми провели поки не здатні вплинути та кардинально  змінити суспільну думку, проте з часом і це зміниться.

Ідея об’єднання людей, які розуміють важливість законного права на володіння зброєю, ще й досі не реалізована, але ми з кожним днем робимо кроки задля досягнення цієї мети.  Це для нас головне.

Все інше – знижки в магазинах (на весь асортимент та набої), участь за рахунок Асоціації у заходах (зброя та набої надаються Асоціацією), страховки і т.д.  — це все  допомагає побудувати більш міцні стосунки в колективі. Про бізнес мова взагалі не йде.

Чітко розуміючи, що виправдовуватись ні перед ким, а тим більше перед нашими братами по зброї нам нема в чому, ми пропонуємо усім небайдужим інший формат спілкування – формат, який дозволить нам краще зрозуміти один одного.

Формат, завдяки якому, наша розрізнена і розпорошена «армія власників зброї» почне об’єднуватись, досягаючи необхідних цілей.

Цей формат – питання/відповідь. Отже, на будь-яке ваше питання ми будемо давати щиру та вичерпну відповідь. І не важливо станете ви членами Асоціації або ні, ми завжди керуватимемось правилом – «Хто не з нами, той НЕ проти нас».

Головне щоб ми почали розуміти один одного, бо прийде час, і від нашої єдності буде залежати дуже багато.

А від себе особисте прохання – давайте будемо чемними, бо ввічливість – це риса, яка притаманна перш за все озброєним людям.

З повагою,

Георгій Учайкін
Голова наглядової ради
Української асоціації власників зброї.

У цій статті: