Публікації

Георгій Учайкін: «Травматична зброя в масовому обігу – це буде величезне зло»

17 Травня 2013
Георгій Учайкін

Законопроект про вільну торгівлю зброєю – чиясь корупційна схема, – правозахисник. Схвалений Кабміном закон про дозвільну систему у сфері поведінки зі спеціально визначеними видами зброї є корупційною схемою, яка дозволить збагачуватись на дозвільній системі.

Про це в ефірі «5 каналу» заявила адвокат Тетяна Монтян. «В цьому законі є єдине – зовсім не бажання озброювати наш народ і дати йому можливість для самозахисту, а чиясь корупційна схема. Тобто – це закон про те, як заробити на дозвільній системі», – заявила Монтян.

Голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін вважає, що схвалений Кабміном закон «про дозвільну систему у сфері поведінки зі спеціально визначеними видами зброї» – це спроба Міністерства внутрішніх справ зафіксувати свою монополію на ринку зброї.

«Якщо подивитися, як називається цей закон – закон про дозвільну систему… і так далі. Хочу звернути увагу, що де-факто сьогодні Міністерство внутрішніх справ і так контролює всю ситуацію з надання озброєних охоронних послуг, з обігом зброї серед населення, вони керуються внутрішніми наказами. А тепер всі ці накази об’єдналися, і тепер є суттєва спроба Міністерства внутрішніх справ зафіксувати свою монополію на цьому ринку на законодавчому рівні», – заявив Учайкін

«Травматична зброя в масовому обігу – це буде величезне зло», – наголошує фахівець.