Публікації

Георгій Учайкін: «Держава має законом забезпечити право громадян на збройний самозахист»

14 Квітня 2017
Георгій Учайкін

Держава зобов’язана забезпечити не просто право на збройний захист, а виконати Конституцію – створити, врешті, законодавче поле для забезпечення недоторканності приватної власності і життя громадян. Таку думку вислови голова «Української асоціації власників зброї» Георгій Учайкін.

На нічний чайок завітав великий ентузіаст вогнепальної зброї, голова ГО «Українська асоціація власників зброї» Георгій Учайкін. У зв’язку з війною та мілітаризацією окупованих регіонів і прифронтових теренів у рази зріс «чорний ринок» озброєння. Пішла вгору статистика злочинів із застосуванням нелегальної зброї.

Але проблеми саме у власників легальних стволів – закони про її придбання, реєстрацію, професійне навчання, зберігання, а головне – чіткі регламенти застосування, просто відсутні. Усе тримається на застарілих наказах МВС, а реальні законопроекти роками припадають парламентським пилом.

З Георгієм Учайкіним чаювали про фобії та ризики приватних озброєнь, про «чорний ринок» та дозвільну процедуру, про самозахист як злочин і про антизброярське лоббі, про безправ’я беззбройних та «нагородну армаду» недоторканних та захищених, про рух «вільні люди мають зброю» і про те, хто має право стати «вільним».

У цій статті: