Публікації

Зброярська спільнота заступиться за зброяра-реконструктора

05 Жовтня 2016

На вихідних спільноту людей, які відстоюють рівне право на збройний захист, облетіла новина, що наше «доблесне» СБУ в Чернігівській області накрило «підпільну» зброярську майстерню.

Пізніше виявилося, що провадження ведеться відносно Дениса Дубровського за ст. 263 Кримінального кодексу. В Дениса вилучили кремнієві і гнутові мушкети і пістолі, а також якусь зброю самозахисту.

Українська асоціація власників зброї звернулась до нашого адвокатського об’єднання «Ореховський та Коломієць» з проханням допомогти Денису, якого вважає порядною людиною і майстром своєї справи.

Третього жовтня ми підписали з Денисом договір про надання правової допомоги. Зміст правової позиції дуже простий і для когось можливо здається неймовірним, але насправді так і є.

Отже, ст. 263 КК, яку інкримінують Денису:

«Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу».

Ще раз – «без передбаченого ЗАКОНОМ дозволу».

Тобто, поки немає закону (а його немає з 2007 року) про обіг зброї, яким би передбачалися дозволи, доти і не може бути жодної відповідальності.

Більше того, кожен підприємець повинен пам’ятати своє основне право, гарантоване ст. 42 Конституції, за якою вся підприємницька діяльність є законною, крім випадків, коли є ЗАКОН, який забороняє такі види діяльності.

Детально про рівність права на збройний захист і юридичну боротьбу за нього розписано в наших блогах.

Якщо Ви підтримуєте рівне право на збройний захист і реальне верховенство права, а не верховенство совкової традиції та бажаєте допомогти, поширюйте цю інформацію та підтримайте Дениса в судах.

Міліцейські інструкції – це не закон.