Події

ЗБРОЯ УСІХ ЧАСІВ НА GUN OPEN DAY 2, November 2010

20 Листопада 2010
GUN OPEN DAY 2, November 2010

Незважаючи на прохолодну погоду в суботу під Броварами було гаряче. Члени Української асоціації власників зброї та їхні гості зібралися у спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан», аби поспілкуватися з однодумцями та взяти участь у фестивалі GUN OPEN DAY 2, NOVEMBER’10, проведення якого вже стало гарною традицією.

Майже сотня членів Асоціації змагалася зі стрільби з нарізної зброї. Боротьба була запеклою, і багато-хто з учасників продемонстрував гідний результат.

Переможцем змагання став Олександр Косякевич, який вибив 87 балів зі 100 можливих. «Бронза» дісталася небожу екс-президента Грузії Георгію Шеварнадзе.

А друге місце посів Євген Гредунов, із фрагментом приватної колекції якого цього дня могли ознайомитися всі гості заходу.

Виставка, присвячена озброєнню та обладункам Тибету, викликала чималий інтерес. Не дивно, адже такої колекції (понад 200 різних експонатів від тибетських мечів і ножів XV-XVII століть до кремнієвих рушниць і рушниць з ґнотовим замком) не побачиш у жодному українському музеї.

Але справжній фурор викликав майданчик, де будь-хто з присутніх мав можливість постріляти холостими набоями з великокаліберної зброї. Тут були представлені легендарні кулемет Максим, кулемет Дегтярьова, ПК, ДШК, СГ-43, MG34 і MG42, які назавжди увійшли до військової історії.

У цій статті: