Новини

Засновано Рух власників зброї “Твій голос вплине 2019”

23 Жовтня 2018

Загальновідомо, що власники зброї є спільнотою вільних людей, які звикли розраховувати, перш за все, на себе і власні сили. Зброярське братерство фактично позбавлене непорозумінь, не зважаючи на те, що вони мають суттєві відмінності в поглядах, освіті, соціально-майновому стані тощо.

Переважна більшість власників зброї здатна порозумітися протягом декількох хвилин, бо метафорично “справжня демократія – це домовленості між добре озброєними людьми”.

В 21 сторіччі цифрова демократія набирає обертів і дозволяє координувати величезну кількість людей навколо спільних інтересів. Вже зараз активність громадян в соціальних мережах змушує політиків коригувати своє ставлення до резонансних питань та навіть змінювати раніше ухвалені рішення.

Попереду 2019 рік та унікальна ситуація, коли в один рік відбудуться президентські і парламентські вибори. Ми не маємо жодних ілюзій стосовно якості кандидатів і заздалегідь не віримо в більшість їхніх обіцянок. Проте раз на п’ять років вони потребують наших голосів і залежать від нас. Тож ми здатні своїми голосами довести їм, що настав час виконати наші вимоги.

Одночасно із загрозами існують і можливості, тож ми закликаємо вас долучитися до нового етапу нашої спільної боротьби за ухвалення закону про зброю – політичного і підтримати Рух власників зброї «Твій голос вплине 2019».

Вільні люди мають зброю.
Разом переможемо!

Детальніше про Рух власників зброї “Твій голос вплине 2019” можна дізнатися на сайті golos2019.org або на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.