Публікації

Воїни чи гречкосії?

13 Січня 2023

Представник УАВЗ Веніамін Тимошенко завітав на безпекову конференцію, яка проходила в Українському кризовому медіацентрі, де мав можливість висловити доволі критичні думки на тему “Самооборона, територіальна оборона, цивільний захист”.

Слушно прозвучала теза, що не варто розраховувати на якийсь інший результат, якщо весь час робити те саме – українці 31 рік живуть беззбройними та беззахисними, що призводить як до величезної та трагічної офіційної статистики щодо навмисних вбивств, пограбувань, зґвалтувань та каліцтв, так і величезних людських жертв під час широкомасштабного військового вторгнення росіян.

Також він наголосив на тому, що вибір у нас невеликий – або ми стаємо народом-воїном та беремо питання свого захисту та безпеки у свої руки, або ми залишаємось такими самими гречкосіями, які весь час безпорадно покладаються на когось, часто на тих, хто в критичний момент, як знову показує практика, зраджують.

Очевидно суспільству рішення потрібно приймати вже зараз, бо наступних випробувань в такому стані ми вже можемо не витримати.

Стати членом УАВЗ

У цій статті: