Новини

Суд відмовив прокурору в арешті зброї Дубровського

03 Листопада 2016

У справі Дениса Дубровського продовжуються судові баталії.

Після судового рішення, яким суд зобов’язав слідчу повернути вилучену зброю, прокурори активізувалися і буквально забомбили суди своїми скаргами і клопотаннями.

Так, в порушення кримінального процесу прокурор подав апеляційну скаргу на ухвалу про повернення зброї, яка за законом не підлягає оскарженню. В задоволенні цієї скарги прокурору було відмовлено. Цей процес висвітлено Відкритим Судом (особливо цікаве з 15:50).

Далі прокурори, не маючи спокою і не бажаючи чітко слідувати нормам КПК, подали клопотання про арешт зброї, яку вони мусять повернути потерпілому за попереднім рішенням суду.

На відео вище весь процес. Добре, що справа розподілилася на зваженого суддю, який в повній мірі дав можливість сторонам вияснити стосунки, хоча і заставив похвилюватися трьохгодинною нарадчою кімнатою. В підсумку прокурорам було відмовлено в задоволенні клопотання про арешт (цікаве на відео з 6:00).

Ухвала про відмову в арешті зброї
Ухвала про відмову в арешті зброї

Попри наявність декількох судових рішень, ухвалених іменем України, слідчі і прокуратура ігнорують їх виконання. Нами підготовлені заява про злочин щодо невиконання судового рішення та заяви про службові розслідування на цих діячів.

Однак справа виявилася дуже витратною по часу як для нас, так і для місцевого адвоката. Тому дуже розраховуємо на вашу підтримку в межах ініціативи юридичної боротьби за право на збройний захист.

При цьому третину коштів, які надійдуть за листопад ми передамо місцевому адвокату.

Боротьба намічається затяжною і виснажливою.

Автор: Віталій Коломієць
Адвокатське об’єднання «Ореховський та Коломієць»