Новини

Second Amendment Foundation оголосила про початок співпраці з Українською асоціацією власників зброї

19 Травня 2016

Пропонуємо до вашої уваги переклад статті Алана Готтліба, засновника Second Amendment Foundation, яка була опублікована на офіційному сайті SAF.

«Зусилля і успіхи Української асоціації власників зброї позитивно впливають не лише на Україну, а й Європу, та навіть США. Весь світ високо цінує все те, що ви робите для затвердження права людини на самооборону», – написав Алан Готтліб у відкритому листі до Асоціації.

Варто зауважити, що Готтліб брав активну участь у створенні Міжнародної асоціації із захисту прав громадян на зброю (IAPCAR), членом якої також є й УАВЗ.

Алан Готтліб зустрівся з головою наглядової ради УАВЗ Георгієм Учайкіним та представником УАВЗ у США Тоні Коваром на виставці SHOT Show 2016, що відбулася у Лас-Вегасі на початку року. Також представників УАВЗ запросили взяти участь у щорічній конференції про права громадян на зброю, яка триватиме з 23 по 25 вересня цього року в місті Тампа, штат Флорида.

«Я вражений тією роботою, яку їм вдалось виконати. Це дуже активна група, і в майбутньому я очікую від них великих звершень у Європі. Як одна з головних організацій, що займається захистом прав громадян на володіння зброєю, ми з радістю надамо їм будь-яку посильну допомогу, і я впевнений, що вони отримають користь від нашої спільної роботи», – заявив Алан Готтліб.

Готтліб відзначив той факт, що на сайті УАВЗ, який щорічно відвідує 4,5 млн. чоловік, збільшився обсяг і підвищилась якість матеріалів англійською мовою. Згодом Second Amendment Foundation також буде розміщувати статті та новини на англомовній версії сайту zbroya.info.

«Я вважаю, що з наших малих починань, вийде щось велике. Ми сподіваємось на плідну співпрацю з нашими українськими колегами у справі захисту права на зброю на міжнародній арені», – зробив висновок Готтліб.

Second Amendment Foundation – це найстаріша та більша некомерційна група, що займається освітньою діяльністю, дослідженнями, публікаціями та юридичною підтримкою в справі захисту конституційного права на володіння зброєю. SAF була заснована в 1974 році і на сьогодні налічує понад 650 тисяч членів. SAF організовує і проводить різні заходи з інформування громадян про наслідки жорсткого контролю над обігом зброї.

У цій статті: