Новини

Офіційне звернення Української асоціації власників зброї

25 Січня 2021

Шановне товариство.

Я хочу звернутися до всіх членів УАВЗ, спортсменів, мисливців, власників зброярського бізнесу, виробників зброї, працівників приватних охоронних компаній, військовослужбовців, підписантів обох наших Петицій, до всіх громадян України.

Ми з вами провели титанічну роботу і разом домоглися того, що наш з вами законопроект буде винесено до сесійної зали Верховної ради. У найближчі дні депутати будуть ухвалювати рішення щодо нашого права на збройний самозахист. Настав історичний момент, якого українці ще не мали ніколи. Вперше в історії України ми можемо отримати справедливий закон про зброю.

Проте, профільний комітет Верховної Ради зухвало маніпулюючи думкою суспільства та народних депутатів України схиляє їх до голосування за інший законопроект, який написаний під диктовку МВС, виключно в інтересах МВС та озброєних злочинців. Тому звертаюсь до вас із закликом не зволікаючи проявити свою громадянську позицію.

Без сумніву ви маєте добрі дружні стосунки з кимось з народних депутатів України. Можливо це ваш родич, сусід, друг дитинства, або просто порядна людина, як дослухається до думки своїх виборців. Зверніться невідкладно до кожного з них із вимогою підтримати саме альтернативний законопроект 4335-1 «Про цивільну зброю та боєприпаси», який внесений до Верховної Ради народним депутатом Андрієм Шараскіним.

Дійте просто зараз!

Це набагато простіше ніж зібрати десятки тисяч підписів під нашими петиціями.

Разом переможемо!

Слава Україні!

* * *

Комітет ВРУ з правоохоронної діяльності штовхає корупційну версію Закону про зброю

* * *

Проект Закону про цивільну зброю та боєприпаси №4335-1

Стати членом УАВЗ