Події

Мисливський день – 2013

07 Серпня 2013
Мисливський день - 2013

3-го серпня на території стрілецького клубу «Бекас» Українська асоціація власників зброї провела черговий відкритий захід «Мисливський день – 2013». У програму увійшли стріляння по тарілках, дуельні змагання та спілкування просякнутого пороховим димом товариства шанувальників зброї.

З самого ранку й до початку змагань увагу гостей впевнено утримував стенд партнера заходу та офіційного дистриб’ютора компанії «Зброяр» в Україні магазина «Світ Зброї». На піраміді було рядком розміщено кілька варіацій мрії члена УАВЗ – нарізної напівавтоматичної зброї. Представники компанії залюбки відповідали на запитання й втямливо пояснювали технічну складову карабінів Z-15 та Z-10, а також різноманітних аксесуарів до них.

Кожен охочий міг примірятися до зброї й спробувати прицілитися через коліматор або оптичний приціл. Нажаль, на території клубу заборонено стріляти з нарізної зброї, тому зі стендовими екземплярами дозволялось лише сфотографуватися.

Голова Асоціації Георгій Учайкін та представник «Світу Зброї» Олександр Косякевич
Голова Асоціації Георгій Учайкін та представник «Світу Зброї» Олександр Косякевич

Коли більша частина гостей вже прибула, голова Асоціації Георгій Учайкін та представник «Світу Зброї» Олександр Косякевич узяли привітальне слово. Коротко нагадавши присутнім про техніку безпеки та пояснивши програму заходу, вони побажали стрільцям успіхів й «Мисливський день» офіційно розпочався.

Мисливський день – 2013

На першому етапі члени асоціації та гості заходу відпрацьовували стріляння по мішеням, що імітували траєкторію польоту різноманітної пернатої дичини (перепела, качки, гуся, фазана) та стрибки зайця.

До вогневого рубежу підходили групи по п’ять стрільців, кожен отримував десять набоїв. Для присутніх, котрі не мали власної зброї, чи бажали спробувати щось нове, партнери заходу надавали переломні або помпові рушниці.

Під час виконання вправ, біля стрільця завжди пильнував досвідчений інструктор, таким чином, усі завчасно отримували поради або підказки, і на кінець своєї черги чи не кожен зелений новачок вже вправно перезаряджав зброю та міг похизуватися кількома влучними пострілами.

Мисливський день – 2013

На другому етапі – дуелі – двоє стрільців мали якомога швидше зарядити зброю та поцілити чотири нерухомі мішені. Для цієї вправи партнери заходу «Світ Збої» надавали усім бажаючим помпові рушниці Remington 870 та набої за настільки приємною ціною, що це динамічне змагання вийшло не тільки видовищним, а ще й багатолюдним.

В перервах між дуелями на помповиках, охочі могли спробувати свої сили в дуелях на переломних рушницях. Також у цей час тренери клубу вчили дітей та жінок основам стрільби, і варто зазначити, що вони гідно вправлялися з вогнепальної зброєю.

Тепле товариство й поцінні набої зробили свою справу – «Мисливський день» затягнувся до самого закінчення роботи стрілецького закладу. Наостанок хочемо окремо подякувати керівникові клубу «Бекас» Брауну Миколі Адольфовичу за те, що надав додатковий час для вирішальних дуельних змагань.

У цій статті: