Новини

Міністерство Внутрішніх справ готує чергову профанацію. Документ

21 Жовтня 2016

Міністерство внутрішніх справ, в особі голови Національної поліції України – Хатії Деканоідзе, вкотре демонструє своє нерозуміння природи виникнення ринку нелегальної зброї і відсутність програми боротьби з ним.

Такі висновки можна зробити після знайомства з проектом Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення меж відповідальності за незаконний обіг зброї та бойових припасів”, який опинився у нашому розпорядженні.

Проект Закону, підписаний Головою НПУ Х. Деканоідзе поступив на попереднє узгодження до силових структур та причетних відомств і був люб’язно наданий нам для ознайомлення нашими однодумцями, яких вистачає в кожній структурі.

МВС продовжує наполягати на тому, що ринок обігу нелегальної зброї можна приборкати в силовий спосіб і пропонує підсилити відповідальність за так званий “незаконний обіг”.

Пропонуємо зброярській спільноті ознайомитись із цим документом.

Окремо звертаємо вашу увагу, що за логікою авторів цього документу – “Проект акту не потребує проведення консультацій з громадськістю”, що ставить під великий сумнів будь-яку можливість співпраці з цією структурою, яка з маніакальною впертістю ігнорує існування Проекту Закону “Про цивільну зброю і боєприпаси” (1135-1) та спроби громадськості змінити чинний Наказ МВС України № 622,  шляхом внесення змін, які були запропоновані зброярською спільнотою під час громадських слухань.

Проект Закону 1
Проект Закону 1
Проект Закону 2
Проект Закону 2
Проект Закону 3
Проект Закону 3
Проект Закону 4
Проект Закону 4
Проект Закону 5
Проект Закону 5
Проект Закону 6
Проект Закону 6
Проект Закону 7
Проект Закону 7
У цій статті: