Події

GUN OPEN DAY – Дніпропетровськ. Звіт

31 Травня 2011
GUN OPEN DAY - Дніпропетровськ

Такої кількості відвідувачів на стрілецькому комплексу «Беркут», не пригадують навіть його співробітники, адже 28 травня свято шанувальників зброї, яке вже стало традиційним для Києва вперше відбулося у Дніпропетровську.

Отже, GUN OPEN DAY, MAY’2011 – Дніпропетровськ запропонував своїм відвідувачам традиційні змагання в трьох найбільш популярних класах: «пістолет», «карабін» і «мисливська рушниця».

В загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

Перше місце – Сергій Гаврилов.

Друге місце – Максим Стариков.

Третє місце — Сергей Кузьмин.

Слід зазначити що організатори заходу – Дніпропетровське представництво Української асоціації власників зброї приділили особливу увагу тому, щоб ті відвідувачі, які не задіяні у змаганнях не сумували.

Бажаючі брали участь у тест-драйвах автомобілів «Land Rover» та «Jaguar» наданих партнером заходу – компанією «Аеліта Преміум».

Вражаюча за кількістю експонатів колекції японських ножів «Itamae» постійно привертала до себе увагу, а біля експозиційних стендів італійської зброї «Fabarm» та набоїв«Baschieri & Pellagri» завжди тривали жваві дискусії.

І доки дорослі займалися своїми справами, дітлахи під наглядом інструкторів проходили майстер-класи зі стрільби з різноманітних луків та арбалетів.

Також у вільному режимі працювали майданчики з їздовими конями та поні та стенди з метання ножів та сокир.

У цій статті: