Події

GUN OPEN DAY 4, October 2011. Звіт

17 Жовтня 2011
GUN OPEN DAY 4, October 2011

Отже, GUN OPEN DAY 4’ October 2011 відбувся як і було заплановано 15 жовтня.

Умови були максимально наближені до бойових — з самого ранку йшов дощ, а температура повітря не перевищувала +3 градуси. Проте, це аж ніяк не вплинуло на проведення заходу та настрій учасників. З 11 години ранку члени Асоціації та гості окупували ССК «Сапсан».

Учасників заходу привітав Голова наглядової ради Асоціації Георгій Учайкін. «Ми приділяємо особливу увагу цьому заходу, адже на GUN OPEN DAY члени Асоціації вдосконалюють свою майстерність у володінні зброєю, так би мовити, підтримують свою «стрілецьку форму».

В наш час такі знання та навички вкрай необхідні. Відкритий формат заходу дозволяє відвідати його усім зацікавленим, навіть, якщо вони не є членами Асоціації і не мають зброї. Це чудова нагода дізнатися більше про діяльність Асоціації, поспілкуватися з фахівцями та однодумцями, ну і врешті-решт зануритись в чудову дружню атмосферу».

Після короткої вітальної частини, 4 групи стрілків розподілилися по стрілецьким майданчикам для того, щоб з’ясувати хто ж цього разу стане кращим. Стріляти довелося з пістолету, мисливської рушниці та автомату Калашникова. На кожному стрілецькому майданчику був проведений ретельний інструктаж …. і змагання розпочалися.

Слід зазначити що дівчата, яких в Асоціації стає все більше, змагалися на рівних і продемонстрували справжній бійцівський характер.

Після запеклої боротьби були підраховані результати.

Отже, третє місце посів Юрій Глухов (163 бали).

Друге дісталося Сергію Щербині (168 балів).

Ну а переможцем став – Юрій Чайченко (193 бали).

Ми ще раз вітаємо переможців та висловлюємо подяку партнерам заходу:
Автосалону «Автопорт-Київ» та Національному реєстратору доменних імен «Imena.UA».

До зустрічі на наступному  GUN OPEN DAY.

У цій статті: