Події

GUN OPEN DAY 1, MAY 2010. Звіт

17 Травня 2010
GUN OPEN DAY 1, MAY 2010

Перший відкритий захід Української асоціації власників зброї Gun Open Day вдався на славу. Вітаємо один одного і дякуємо усім учасникам цієї незабутньої події.

Напередодні заходу погодні прогнози не радували. Обіцяли дощ, і навіть зливи. Безперечно, зі зброєю в руках ніщо не стоїть на заваді, але настрій міг би бути дещо зіпсованим.

Але наче на замовлення, день 15-го травня став світлим і сонячним з усіх сторін. Було ще раз доведено, що зброя – це не суцільний негатив, як звикла думати більшість. Зброя – це перевірка нашого рівня культури, наша європейськість і інтелігентність.

Протягом усього дня в спортивно-стрілецькому комплексі «Сапсан» панував дружній веселий настрій. Навіть сам хід змагання був легким і невимушеним, кожен в першу чергу отримував від стрільби незабутні враження і задоволення.

Змагання проходили у трьох найпопулярніших класах: «пістолет», «карабін» та «мисливська рушниця».

Переможцем став Віктор Петренко. Свою стрілецьку майстерність також успішно продемонстрували Олексій Тур та Олександр Кондратьєв, які посіли відповідно друге та третє місця.

Окрім змагань, було по-справжньому цікаво спостерігати за майстер-класами та показовими виступами спортсменів Міжнародної конфедерації практичної стрільби та представників клубу любителів ножового бою «Клинок».

Впевнені, Gun Open Day започаткував гарну традицію.

То ж, до скорої зустрічі!

У цій статті: