Новини

Георгій Учайкін прокоментував заяву замміністра МВС Гончарова, щодо розробки “Закону про зброю”

23 Січня 2020

В ефірі телеканалу “Україна 24” голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін прокоментував заяву заступника міністра МВС Сергія Гончарова, щодо законодавчих ініціатив МВС та міжнародного партнерства.

21 січня заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час засідання Координаційної ради програми ОБСЄ «Посилення можливостей державних органів України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин у всіх аспектах» заявив:

«МВС формує політику у сфері протидії злочинності та забезпечені публічного порядку та безпеки, а також у захисті державного кордону. МВС готове співпрацювати з міжнародними партнерами у питаннях контролю за обігом зброї. Ми підтверджуємо свою готовність виступити лідером та координатором у міжнародному проекті контролю обігу зброї. Для нас необхідний комплексний підхід за всім життєвим циклом зброї: від моменту її створення до моменту виведення з обігу та утилізації.

Чудовим результатом нашої спільної роботи буде напрацювання єдиного варіанту Закону, який би відповідав європейським стандартам, про врегулювання обігу зброї. Документ повинен бути з чітким визначенням дефініцій. Адже одним із ризиків є питання нормативної невизначеності. Ми повинні створити чіткі правила гри, тоді нам буде простіше дотримуватися контрою за цими правилами»