Публікації

Другий тур. Підсумки власників зброї

18 Квітня 2019

Брати по зброї! 

21 квітня, у неділю, відбудеться другий тур виборів президента України. Отже цей етап нашої політичної боротьби — на президентських виборах — добігає кінця.

Що наразі маємо?

Всім нам вже давно відоме ставлення діючого президента Порошенка до права українців на володіння вогнепальною зброєю. Ще у 2015 році, коли перша електронна петиція на ім’я президента України за лічені дні набрала необхідну кількість голосів, Порошенко, проігнорувавши волю громадян України, дуже чітко висловився проти нашого права на збройний захист:

«… це не воля народу, це прохання розглянути якесь питання … Я ретельно вивчив соціологічні дослідження і можу зазначити, що тільки 11% українців підтримують вільне володіння зброєю. 82% проти цього. Безумовно, моя точка зору збігається з точкою зору 82% українців.»

Натомість позиція іншого кандидата – Зеленського не була достеменно відома.

Проте сьогодні вийшло перше за всю президентську кампанію більш-менш змістовне інтерв’ю кандидата на посаду президента Зеленського, яке він надав виданню РБК-Україна. В цьому інтерв’ю, зокрема, ми отримали чітку відповідь щодо і його ставлення до права українців на володіння зброєю, яке є передумовою права на збройний захист.

— «… Максимально коротко: да или нет, вы за или против. Легализация оружия?»
— «Нет. Я против легализации оружия. Нельзя на него ответить коротко, объясню почему. Легализация оружия сегодня в Украине, в стране, где идет война, это неправильно, потому что мы прекрасно с вами знаем, сколько оружия…»
— «Короткоствол для самозащиты, об этом идет речь.»
— «Это не важно. Я против легализации оружия.»

Відсьогодні позиції обох кандидатів щодо нашого спільного питання остаточно визначені. Жоден з них не підтримує наше право на збройний захист. І тому жоден з них, за великим рахунком, не вартий нашої уваги.

Проте все ж таки потрібно обирати.

Тож, будь ласка, у неділю голосуйте просто за власними переконаннями та у згоді із власним сумлінням за «свого» кандидата.

Зі свого боку хочемо звернутися до власників зброї.

Попри шалену напругу в суспільстві, штучно створену політтехнологами, власники зброї завжди були і будуть фундаментом громадської безпеки і спокою у суспільстві. Будьте стриманими і за жодних обставин не піддавайтесь на провокації.

Боротьба триватиме і попереду у нас багато роботи. Насамперед — це парламентські вибори. Відтепер працюватимемо над обранням до нового складу Верховної Ради України максимальної кількості лояльних до зброярської спільноти депутатів та будемо продовжувати тиснути на нового президента.

Тож ми розраховуємо на активну громадянську позицію власників зброї, ветеранів-учасників АТО, патріотично налаштованої молоді та членів ваших родин.

Маємо продемонструвати нашу єдність та змусити політиків, нарешті, виконати нашу волю!

Твій голос вплине!