Публікації

Декларація власника зброї

11 Березня 2019

Я, громадянин України, виражаючи свою волю та прагнення розбудови сильної, незалежної та правової держави, виходячи з потреб захисту конституційних прав і свобод, життя та здоров’я свого та своєї родини, захисту від посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність, спираючись на Конституцію України, проголошую наступне.

Визнаю історичне та невід’ємне право всіх громадян України на захист життя, здоров’я, майна із застосуванням всіх можливих засобів, зокрема і вогнепальної зброї.

Усвідомлюючи небезпеку та загрози зовнішньої агресії, наголошую на необхідності навчання та озброєння громадян, розбудови дієвої системи територіальної оборони.

Враховуючи зростаючий рівень насилля та злочинності, неспроможність правоохоронних органів забезпечити фізичний захист громадян, наголошую на необхідності термінового ухвалення закону про володіння і застосування вогнепальної зброї для самозахисту, зокрема, короткоствольної.

Розуміючи історичний момент та необхідність вирішення зазначених питань у конституційний спосіб, декларую готовність підтримки виключно тих кандидатів на пост президента України та депутатів Верховної Ради України, які гарантуватимуть реалізацію мого права на збройний захист.