Новини

Банкова прострочила розгляд петиції “Законодавчо затвердити право громадян України на захист”

23 Вересня 2015

Адміністрація президента України провалила терміни розгляду першої електронної петиції до глави держави, що набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Про це 22 вересня написав заступник голови АП Дмитро Шимків на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні ми повинні були розмістити відповідь на першу петицію. Петиція набрала 25 тисяч голосів 4 вересня. 8 вересня ми перевели її в статус “на розгляді”. Протягом 10 днів ми повинні були опублікувати відповідь, тобто 22 вересня”, – написав він.

“Змушений констатувати, що внутрішні процеси не спрацювали та зобов’язання не виконані. Треба вміти визнавати помилки і працювати над їх виправленням. Особисто прошу вибачення у всіх, хто підписав петицію, за затримку з відповіддю”, – додав заступник голови АП.

Нагадаємо, 4 вересня петиція “Законодавчо затвердити право громадян України на захист” першою набрала необхідний для подальшого розгляду мінімум підписів – 25 тисяч. На наступний день Шимків заявив, що петицію перевірять на предмет технічних маніпуляцій і протягом десяти днів буде розглянута Адміністрацією президента.

Звернення з вимогою законодавчо затвердити право громадян на захист ініційований Українською асоціацією власників зброї. Пропонується доповнити статтю 27 Конституції України дозволом для кожного громадянина України на володіння вогнепальною зброєю “для захисту свого життя і здоров’я, житла і власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет і цілісність України”.

Друга вказана в петиції вимога – негайно прийняти закон про громадянське зброї і боєприпасах №1135-1, який, згідно з пояснювальною запискою, повинен знизити рівень злочинності в країні в цілому і дозволить скоротити кількість тяжких злочинів і злочинів проти приватної власності.

У цій статті: