Новини

УАВЗ виграла суд у МВС у справі озброєного Шкіряка

18 Травня 2016

Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов Української асоціації власників зброї та  визнав протиправними дії МВС, які полягають у відмові надати публічну інформацію про наказ, який містить відомості про нагородження радника міністра внутрішніх справ Шкіряка Зоряна Несторовича відзнакою нагородна зброя.

Представник МВС не зміг пояснити ні суду, ні представникам УАВЗ, яке відношення Зорян Шкіряк має до кадрового складу міністерства та чому відомості про нагородження його державною зброєю є інформацією з обмеженим доступом.

Користь від такого рішення найбільша в тому, що визнано протиправними дії з віднесення відомостей про нагороди і нагороджених до інформації з обмежним доступом. Ось як це вони робили раніше.

Ось такі відмови МВС тепер незаконні
Ось такі відмови МВС тепер незаконні

Також суд присудив МВС сплатити на рахунок УАВЗ 2756 грн. судових витрат, які ми спрямуємо на подальшу боротьбу за право на збройний захист.

Судове рішення про визнання протиправним віднесення відомостей про нагордну зброю до таємної інформації
Судове рішення про визнання протиправним віднесення відомостей про нагордну зброю до таємної інформації

P.S. Всі юридичні документи та їх супровід в судах здійснюються завдяки фундаторам ініціативи з юридичної боротьби за право на самозахист та права власності на зброю.

Дякуємо за підтримку!

Автор: Микола Ореховський
Адвокатське об’єднання «Ореховський та Коломієць»