Публікації

Справа кіборга “Барса” – знову стаття 263

16 Лютого 2018

Стаття 263 КК (незаконне поводження зі зброєю) давно стала інструментом не тільки збільшення “показників”, але й інструментом примусу “непокірних”.

В рознос ідуть не лише звичайні активісти, але й цілком легендарні воїни і беззаперечні авторитети, які вступилися за праве діло і перешкоджають реалізації мутних схем.

Сьогодні повернувся з Чернівців, де обирали запобіжний захід нашому брату – Красняну Валерію (Барс). Барс, без перебільшення, один з тих, кого точно будуть згадувати в хроніках цієї війни. Два роки на передових позиціях Луганськ, Аеропорт, Піски, Шахта тощо. Зараз продовжує справу і працює в центрі допомоги учасників АТО Чернівецької ОДА.

Містячковим прокурорам Барс перейшов дорогу, коли почав висвітлювати і зупиняти незаконні рубки лісу. Справа банальна: в 2016 році батько місцевого чинуші пиляв ліс, люди перекрили дорогу і викликали поліцію. Поліція, ясна річ, не приїхала, зате приїхали “тітушки” лісорубів і розігнали людей. Проти тітушок приїхала група Барса і зупинила Урал, вантажений свіжопиляним дубом.

В авто Барса “знайшли” гільзи. Про справу забули на два роки. А ж поки Барс не вступився за селян і через деяких нардепів зупинив суцільну(!) рубку 5 га букового і дубового лісу в с. Червона Діброва (за декілька сотень метрів від Червоно-Дібровської Січі). Прокурори це йому пробачити не могли, бо ціна питання “зашкалює” (сам би не повірив): 5 га це 500 соток, на одній сотці лісу – 20 м3 деревини, ціна 1м3 дуба – 30 тис. грн., 1м3 бука – 15 тис. навіть при середній ціні 5га – це близько 200 млн. грн.

Тому всіх, кого не купили, будуть садити, не зважаючи на імена і заслуги.

На щастя, вчора спільними зусиллями багатьох людей вдалося відбити першу хвилю атаки на Барса і на всіх, хто підтримує його справу. 

Спочатку відвели суддю, який очевидно був “заряджений” на правильне рішення, бо перед цим наклав на Барса максимальний штраф у розмірі 3400 грн за “неявку” на засідання, про яку його ці ж прокурори вчасно не повідомили. Знаючи, що для Барса ця сума є суттєвою (працює на посаді спеціаліста в обласній адміністрації має на утримані двох півторамісячних діточок), навмисно хочуть дошкулити.

Проте вже новий суддя, розглянувши клопотання прокурора, відмовив йому через необґрунтованість.

Тож, мусимо поборотися не стільки за Барса, як за його справу і довести, що протидія злочинцям – це не лише право, але і обов’язок кожного законослухняного громадянина.

Так само, як необхідна оборона (ст. 36 КК) не є злочином навіть вразі заподіяння шкоди нападнику, також не є злочином і затримання злочинців (ст. 42 КК).

Але в цій справі ставимо собі за мету не лише зняти підозри з Барса по беззаконній ст. 263 КК, але і добитися звільнення цих прокурорів-схемотозніків.

Боротьба очікується виснажливою, розраховуємо на вашу підтримку, як ви це зробили в справі Василя Лютого , Дениса Дубровського та Антона Фарба.

Реквізити публічного “зброярського” рахунку не змінилися , лише в призначенні платежу робіть помітку “Барс” для повноти та зручності звітування перед фундаторами: Рахунок в ПРИВАТБАНК 26005052659184 MFO 320649 EDRPOU 39548756 Карта ось 5169330510352658 (УВАГА! На картку зараховуються платежі тільки з карток Приват, платежі з інших карток треба здійснювати на рахунок 26005052659184 MFO 320649 EDRPOU 39548756).