Новини

Програма майстер-класів від ГО «Український легіон» на GUN OPEN DAY’2020

01 Жовтня 2020

Український Легіон” – громадська організація, яка має за мету створення дієвої територіальної оборони України, запрошує відвідати наші локації на найбільшому зброярському івенті GUN OPEN DAY’2020.

Програма:

Не ти поклав – не чіпай” – локація з мінно-вибухової безпеки, де ви зможете ознайомитися з деактивованими зразками протитанкових та протипіхотних мін:

  • ТМ-72, ТМ-62 (з підривачами), ПТМ-1, 
  • ПМН-1, ПМН-2, КЗУ, ПОМ-2, ПОМЗ, ПМД-6, ОЗМ-72, МОН-50, МОН-90, 
  • Ф-1, РГД-5, ВОГі, РГО, РГ-42, 
  • приклади СВП, 
  • інженерний реманент – покажчики мін, щупи, підривні машинки, вогнепровідний шнур, МУВи, плакати і література на цю тематику,
  • РПГ-7 з пострілами, РПГ- 18, РПГ-22 та РПГ-26, РПО-Шміль

Другою частиною цієї локацію запланований інтерактивний конкурс – рухома (активна) локація – проходження мінної стежки.
На стежці буде встановлено протипіхотні та протитанкові міни, купу розтяжок гранат з піропатронами. Учаснику буде запропоновано максимально обережно пройти та не потрапити у жодну з пасток в умовах задимлення та імітації шуму боя.
При успішному проходженні учасник отримає мотиваційний сувенір, при неуспішному – учасник виходить з доріжки та робить благодійний внесок 20 грн.

4 правила” – локація для дітей та їх батьків. Ваша дитина зможе з самостійно або з вашою допомогою вивчити 4 основних правила поводження зі зброєю та скласти іспит у страйкбольному тирі.

“Руки мають пам’ятати” – локація де ви зможете ознайомитися з такими зразками озброєння (ММГ) як: АКМ \ АК74, РПК, РПД, ДП-27. Дізнатися їх будову, провести неповну розборку-зборку, і, звісно, зробити фото на пам’ять.

Допомога при ДТП” – локація, де ви зможете дізнатися усі нюанси надання допомоги постраждалим під час дорожньо-транспортної пригоди.

Будемо раді зустрічі з вами!

Стати членом УАВЗ 

У цій статті: