Новини

“НАША СПРАВА” – карантин не стане на заваді

27 Квітня 2020

Ситуація з карантином призупинила на невизначений строк проведення стрілецьких заходів та турнірів, але це не означає, що мають припинятися тренування та підготовка до них. 

Карантин не триватиме вічно, а в житті існують такі дисципліни, в яких бажано тримати на певному рівні практику й тренованість.

Також завжди корисно займатись зміцненням здоров’я та імунітету через фізичні навантаження на свіжому повітрі, а в колі добрих людей та однодумців такі вправи ще корисніше.

Тому деякі з учасників програми «НАША СПРАВА» одного з районів Києва зібралися разом, щоб поспілкуватись та потренуватись. 

Ідея провести любительські змагання зі стрілецьких вправ серед членів УАВЗ вже давно обговорюється серед активу Асоціації.

Природним та остаточним каталізатором для початку формування та підготовки можливих команд стала непроста ситуація в Україні.  Тому програма “НАША СПРАВА” має дуже важливий функціонал – це гуртування однодумців навколо питання власної безпеки та спортивні змагання. 

Захід пройшов в теплій і дружній обстановці, нагадали собі правила безпечного поводження зі зброєю, обговорили важливі технічні питання та активно порухались. А  на завершення, за паперовою філіжанкою чаю та кави з термосу,  згадали й про Open Gun Day 2020, формат який можливо варто робити регіональним та виходити на національний рівень.  

Детальніше про програму “НАША СПРАВА”

У цій статті: