Про Асоціацію

Спільнота вільних

Українська асоціація власників зброї заснована в жовтні 2009 року. Вона об’єднує тисячі вільних і свідомих українців. У лавах Асоціації є представники всіх регіонів України, всіх соціальних груп, люди різного віку, статі, освіти – всіх їх об’єднує любов до зброї та готовність відповідально нею володіти.

Проте, Україна дотепер залишається єдиною європейською державою, де відсутнє зброярське законодавство, тож від самого започаткування Асоціації саме поява такого Закону стало пріоритетною метою організації.

Ухвалення Закону «Про зброю» зменшить рівень злочинності, допоможе розвитку зброярської галузі, приборкає обіг нелегальної зброї та стане наріжним каменем майбутньої Доктрини внутрішньої та зовнішньої безпеки України.

Проведення роз’яснювальної роботи в ЗМІ та агітаційні кампанії, надання консультаційної та юридичної підтримки членам УАВЗ, сприяння у навчанні та підвищенні рівня стрілецької майстерності членів Асоціації, підвищення зброярської культури в цілому, проведення спеціальних стрілецьких заходів, відстоювання інтересів зброярської спільноти в органах влади та управління, – повсякденні завдання Асоціації.

Ми переконані, що невід’ємне право громадян України на захист власного життя має беззаперечно гарантуватися відповідним Законом та Конституцією України.

Слава Україні!