Новини

Апеляційний суд скасував вирок за статтею 263 через відсутність посилання на закон!

11 Липня 2017

Правова позиція здорового глузду шириться Україною!

Нарешті судді знайшли сміливість визнати очевидні речі, що не може бути покарання без закону; що кримінальний кодекс – це лише закон про кримінальну відповідальність, що охороняє інші закони; що кримінальний кодекс не встановлює заборону з обігу зброї, а лише карає за порушення такої заборони, яка повинна встановлюватися виключно законом. Нагадаємо, що з цього приводу вже навіть були висновки науковців.

З нами часто контактують обвинувачені і підозрювані у незаконному поводженні зі зброєю (ст. 263 КК), які читають наші блоги про юридичну боротьбу за рівне право на збройний захист. Звісно, ми ділимося правовою позицією, особливо з тими, кого просто хочуть притягнути за зберігання засобів самозахисту, коли зброя не є знаряддям інших злочинів.

Так сталося, що на початку весни консультували українського добровольця, родом з Росії, який проживає в Тернополі. Потім якось забули за ту справу, а тепер виявили в реєстрі важливе для нашої боротьби судове рішення.

Апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок місцевого суду за ст. 263 КК з вказівкою на те, що вирок повинен містити посилання на норму, яка підлягає кримінально-правовій охороні і яку порушує особа, зберігаючи зброю без дозволу.

Вважаємо, що такою позицією Тернопільські судді Сарновський В.Я., Ваврів І. З. та Лекан І.Є. записали свої імена до історії боротьби за верховенство права і подолання радянських стереотипів судочинства!

Тож борімося – поборемо!

P.S. Дякуємо за підтримку юридичної боротьби за рівне право на збройний захист!

Автор: Віталій Коломієць
Адвокатське об’єднання «Ореховський та Коломієць»