Новини

В Україні розформована Дозвільна служба – коментар Георгія Учайкіна

02 Березня 2021

Голова УАВЗ Георгій Учайкін:
“Вся ця імітація бурхливої діяльності навколо Дозвільної служби має на меті насамперед – тиск на народних депутатів, щоб вони голосували за 4335. 🙂
Начебто ми вже порядок навели у себе, корупціонерів покараємо та будемо забирати зброю у тих, хто отримав незаконно бла-бла-бла.
Розрахунок на те, що деякі депутати, які “побудували збройові стосунки” з МВС будуть зацікавлені, щоб тишком-нишком залишити реєстр у МВС, а не у Мінюсту.

Саме тому, народні депутати мають КАТЕГОРИЧНО ВІДХИЛИТИ закон від МВС 4335. Він не потребує ані доопрацювання, ані повторного першого читання, бо його завдання приховати корупцію та зловживання у МВС зі зброєю.

Депутати мають підтримати БЕЗАЛЬТЕРНАТИВНИЙ законопроект 4335-1 “Про цивільну зброю та боєприпаси” авторства Андрія Шараскіна

Шановні депутати, саме на вас покладається відповідальність за життя своїх громадян. Підходьте до питання по-державницькі. Не забувайте, що депутатський термін скінчиться, а вам всім потім жити в цій країні. Тож робіть Україну кращою.

Тепер, щодо МВС.
Гаразд, ви нарешті викрили схему з “травматами”, яку “не помічали” десятиріччя. 🙂 Молодці, помітили нарешті, але у нас є ще одне питання – “нагородняк”.
Щось ви нам про корупцію та зловживання з “нагородною зброєю” нічого не повідомили. Не помітили? Чи потрібна допомога?

Думаю, що Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для проведення розслідування фактів законності та доцільності нагородження вогнепальною зброєю – це саме те, що вам допоможе.

Просимо народних депутатів ініціювати її створення, бо треба допомогти Департаменту внутрішньої безпеки всебічно розібратися зі зловживаннями у Дозвільній службі.”

Стати членом УАВЗ