Новини

Суд з Мін’юстом на фінішній прямій

13 Вересня 2016

Друзі, після  серпневого затишшя, продовжуємо юридичну боротьбу за право на збройний захист та рівність права власності на зброю.

Вчора було останнє засідання за позовом УАВЗ до Мін’юсту про визнання їхньої бездіяльності щодо нескасування підзаконних нормативних актів, які не відповідають закону або продовжують існувати, коли закони втратили чинність.

 УАВЗ проти Мінюсту і МВС за скасування Наказу 622

Послухайте відповіді представника Мін’юсту, яка розказує, що вони активно зобов’язують МВС і Нацполіцію привести законодавство, зокрема Наказ №622, у відповідність до Конституції та законів.

Логіка наших дій лише в тому, що без ЗАКОНУ в “ніяку відповідність” вони нічого привести не зможуть. Тому обов’язок держави прийняти закон не залежно від того, хто і як відноситься до права на збройних захист.

Єдине шкода, що Окружний адміністративний суд м. Києва надто перевантажений справами і письмове провадження, в яке перейшов суд може тривати щонайменше місяць до прийняття судового рішення.

До речі, послухайте іронічні запитання судді до Мін’юсту на 8:00-8:15 відео 😉

Також дякуємо за вашу підтримку цього процесу боротьби: за липень було отримано 7200грн., за серпень 2800 грн. і за вересень 1800 грн. Найближчий суд призначено на кінець вересня.

P.S. Всі юридичні документи і їх супровід в судах готуються завдяки фундаторам ініціативи з юридичної боротьби за право на самозахист та права власності на зброю.

Автор: Віталій Коломієць
Адвокатське об’єднання «Ореховський та Коломієць»