Публікації

ОНОВЛЕНО. Справа Андрія Пекельного. Самозахист БЕЗ перевищення.

06 Травня 2021

ОНОВЛЕННЯ:
Друзі, у зв’язку зі зміною певних обставин(політичних), виходимо з провадження по Андрію Пекельному.

Просимо поради, що зробити з коштами, які надійшли від вас на “зброярський рахунок” (оскільки на нього надходить також від постійних фундаторів юридичної боротьби):

1. Вернути платнику

2. Переслати Андрію Пекельному

3. Лишити для юридичної боротьби по інших напрямках (за замовчуванням).

По варіанту 1 та 2 просимо написати на vk@oklegal.ua, вказавши час і суму платежу (для звірки) та ваше рішення по коштах.

По справі Пекельного до моменту виходу вивчили справу, підготували і подали клопотання про закриття провадження.

Продовжуємо вболівати за справу Андрія, незалежно в який спосіб буде досягнуто позитивного для нього результату.

Угода про припинення договору з цифровим підписом Пекельного

Конституційне право на захист себе і близьких є невід’ємною складовою права на життя (ст. 27 Конституції). Це право включає випадки заподіяння смерті нападнику.

Так сталося у випадку з Андрієм Пекельним з Тернопільщини, коли на його дім напало шестеро осіб на підпитку.

Справа хрестоматійна щодо права на самозахист. Проте Андрія взяли під варту з первісною кваліфікацією за ст. 121 КК (умисні тяжкі тілесні, що призвели до смерті).

Далі ніби “змилувалися”: перевели на домашній арешт та інкримінують вбивство через перевищення меж оборони (ст. 118 КК). Хоча мали б звільнити з під варти і винести постанову про закриття кримінального провадження на підставі ч.5 ст. 36 КК.

Більше того, поліція має зареєструвати та розслідувати як мінімум два злочини (хуліганство і незаконне проникнення до житла), які вчинили ці шестеро нападників, і повідомити їм про підозри. Саме так було в аналогічній справі Антона Фарба. Так має бути і в справі Андрія Пекельного та кожного, хто захищає себе і свій дім.

Адвокатське об’єднання “Ореховський та Коломієць”:
“Беремося за цю справу, бо боротьба Андрія за право – це акт утвердження нашого спільного конституційного права на самозахист. А ось такі фрази як: “діючи умисно, не вірно оцінюючи характер і ступінь небезпеки, оскільки захист явно не відповідав характеру нападу…” – у випадках самозахисту від групи осіб чи захисту власного житла, повинні залишитися в минулому”.

Тернопіль не близько, з хлопця грошей брати не будемо, тому просимо спільноту підтримати цю боротьбу за право на самозахист.

Картка Приватбанку: 5169 3305 2246 0812

Стати членом УАВЗ