Публікації

Новий міністр МВС, старі інструкції

08 Вересня 2021

Прям якийсь зомбіленд, а не МВС. Пару місяців як зайшла свіжа людина, і все – фініш.

Знову: інструкція – це закон; щоб отримати дозвіл МВС, треба принести дозвіл Нацполіції, а цей дозвіл – не державна адмінпослуга, а якась зовсім унікальна процедура (“по щучьєму вєлєнію”) і т.д.

Словом, почалися нові раунди в боротьбі за право на самозахист, зокрема і належними засобами. І поки у ВРУ чекає на розгляд третій варіант законопроекту про зброю №5708-1, ми потихеньку збираємо аргументи.

“Даби дурь каждого відна била”.

Ось на запит Андрія Шараскіна отримали відповідь за підписом Монастирського і думаємо вам буде цікаво.

Діджиталізація на марші: інформаційної системи по виданих дозволах в МВС НЕМАЄ (бюджет МВС 100+ мільярдів гривень). То навіщо ці дозволи взагалі, навіщо МВС?

Реєстр зброї будуть робити. Навіть без закону про зброю. Тому відкидаємо аргументи МВСників типу: законопроект Учайкіна поганий, бо немає грошей на реєстр зброї. Гроші є навіть окремо від законопроекту.

Дерегуляція в прогресі: держава скасовує стару, пострадянську дозвільну нормативку, але сферу МВС чіпати не можна, бо тут і далі треба “дозвіл на ліцензію”.

Питання обігу зброї настільки чутлива тема, що потребує ретельного та системного нормативного регулювання. Тому посполиті для вас є інструкція МВС, яка важливіша за закон, а в певних моментах і за Конституцію.

P.S. Повний текст відповіді Монастирського https://bit.ly/2WVMoNX

В чому юридична проблема з самим МВС https://bit.ly/2YquXVV

Відповідь МВС

Стати членом УАВЗ