Новини

НАША СПРАВА – настав час гуртуватися. Оновлено

31 Березня 2020

Шановне товариство!

Тривають часи випробувань для України та її громадян. Знову перевіряються на міцність суспільство та державні інституції. Сьогодні це карантин, проте поглиблення соціальної та економічної кризи з великою ймовірністю матиме негативний сценарій.

Усвідомлюючи масштаби та наслідки кризової ситуації, серед яких цілком можливе різке зростання рівня криміналу та насильницьких злочинів, ми розглядаємо необхідність координації та гуртування на добровільних засадах власників зброї, а саме дійсних членів УАВЗ.

Метою такої координації є:

– надання взаємодопомоги членам УАВЗ та їх родинам;
– швидкий обмін інформацією щодо розвитку подій;
– негайна реакція на загрози життю та здоров’ю;
– відсіч проявам насилля чи протиправному посяганню на майно.


В умовах цілком можливої бездіяльності або безпорадності правоохоронних органів, спокій на наших вулицях і безпека наших родин це знову, як і завжди — НАША СПРАВА.

Ми не створюємо конкуренцію правоохоронним органам, ми хочемо підстрахуватися на випадок їх невчасного реагування на загрози.

Ми вважаємо ефективним саме локальний рівень координації, коли члени УАВЗ матимуть зв’язок зі своїми однодумцями, які проживають в межах одного мікрорайону великих міст, або проживають поруч в селищі та зможуть швидко організовувати необхідні заходи взаємодопомоги.

Навіть лише інформація про присутність свідомих і скоординованих власників зброї зможе стати заходом превентивного характеру, що зможе стримувати злочинність.

Традиційно ми розпочинаємо з м. Києва.

Станом на сьогодні, у Дніпровському районі вже триває пілотний проект, тож тим з членів УАВЗ, хто мешкає у Дніпровському районі та має бажання доєднатися до громадянської ініціативи УАВЗ «НАША СПРАВА» треба заповнити цю анкету.

Наразі триває реєстрація у:
Дніпровському

Дарницькому,

Деснянському,

Голосіївському;

Подільському;

Печерському;

Оболонському;

Святошинському;

Солом’янському;

Шевченківському

районах м. Києва.

Наступним кроком буде поширення ініціативи на всі міста і селища України, де мешкають члени УАВЗ, які матимуть бажання долучитися.

Вже відкрито реєстрацію у наступних містах:

Харків;

Дніпро;

Одеса;

Запоріжжя;

Львів;

Івано-Франківськ.


Тож, якщо ви маєте бажання зголоситися до громадянської ініціативи УАВЗ “НАША СПРАВА”, просимо заповнити відповідні анкети.

Разом переможемо.

Слава Україні!

У цій статті: