Новини

Друге судове рішення! Скасовано вирок (ст.263), яким засуджено за порушення неіснуючого закону

18 Вересня 2017

Вже вдруге апеляційна інстанція скасовує вирок суду, в якому немає посилання на закон, що міг би бути порушений. Особа, подавши апеляцію, запитує який закон і чиє право вона порушила, що її держава визнає кримінальним ПравоПорушником.

Здається, що саме з таких вольових рішень почнеться справжня судова реформа, коли в суддів є сміливість руйнувати радянську традицію. Публікуємо текст повністю.

Ухвала апеляційного суду стор.1
Ухвала апеляційного суду стор. 1
Ухвала апеляційного суду стор.2
Ухвала апеляційного суду стор. 2
Ухвала апеляційного суду стор.3
Ухвала апеляційного суду стор. 3

УХВАЛИЛА:
Апеляційні скарги прокурора та обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської обл. від 30 березня 2017 р. задовольнити частково. Вирок Тернопільського міськрайсуду Тернопільської обл. від 30 березня 2017 р. щодо ОСОБА_2, обвинуваченого за ч.1 ст.263 КК України, – скасувати з призначенням нового судового розгляду в суді першої інстанції в іншому складі суду.

Як відомо, традиція сильніша за закон, тому судді, які захищають закон в супереч радянської традиції, варті особливої подяки.

Пропонуємо прихильникам законодавчого забезпечення права на захист надіслати листи підтримки суддям апеляційного суду Тернопільської області Коструби Г.І., Стадник О. Б., Лекан І. Є.

Автор: Віталій Коломієць
Адвокатське об’єднання «Ореховський та Коломієць»